28 април 2015
Вести денес: 150
    „Гугл“ вложува 150 милиони евра во европското новинарство        Екипаж од Источна Европа има на бродот заземен од Иранците        Пролетен Вино Фест во Скопје во мај        Двајца Словенци уапсени во Грција со рекордна количина хероин        Сирија ја обвинува Турција за поддршка на „терористички групи“        Фронтекс премногу зафатена за детална проверка на имигрантите        Биљали: Потребни се масовни и трајни протести за да падне оваа влада         Ордановски: Груевски веќе сигнализира дека ќе примени сила             
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk