Последна промена пред 1 минута | Среда 23 Април 2014 | 78 1

ГАЛЕРИЈА Новиот Совет на Град Скопје

  • Објавено: 18.04.2013 14:31
  • Прочитано: 4265
  • Печати

Денеска се одржа првата конститутивна седница на Советот на Град Скопје по локалните избори 2013.

На првата седница беше закажан избор на претседател и членови на Комисијата за верификација, мандатни прашања, претставки и поплаки на Советот на Град Скопје.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа без дозвола од редакцијата на Плусинфо  

 

Објавено: 22.04.2013 04:07

владимир:

edni isti 20 godini so ne ja rasprodadoa i ispokradoa drzavata :(

Напиши коментар:

име:
е-маил:

добивајте известувања за коментарите на маил
порака:

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.


ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
ПОВЕЌЕ >>