25 април 2015
Вести денес: 75
     Ердоган со критика до државите кои го признаа ерменскиот геноцид        ФОТО Се започнало со силни болка во стомакот: Докторите не можеле да веруваат што гледаат        ГАЛЕРИЈА+ВИДЕО Груевски зборуваше во полупразна сала во Охрид         Шојбле најави дека Берлин се подготвува за можен банкрот на Грција        СДСМ: Каков очаен пад на Никола Груевски        ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ и денеска објави монтирани раговори        ФОТО Џоли го критикувала Советот на ОН, а сирискиот амбасадор занемел поради нејзината убавина        ВИДЕО Jовановски: Спинот дека сами сме го инсценирале венецот е индиција за паника кај Груевски            
Skip Navigation Links
Label
Објавено| ПрочитаноLabel| Печати
Label
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.
Напиши коментар

Плусинфо нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

 

   
ОСТАНАТО ОД РУБРИКАТА
За содржини постари од 15.10.2014 погледнете во нашата архива: arhiva.plusinfo.mk